SORTIMENT

Hlavní osu výroby naší firmy tvoří nábytkové vybavení rodinných domů.

Umíme ale vybavit i celé interiéry kanceláří, penzionů, hotelů, obchodů, ordinací a podobně. Zvládneme Vám vyrobit nábytek do předsíně, šatny, kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, ložnice, pracovny, dětského nebo studentského pokoje, ale není pro nás problém vyrobit i interiérové dveře přesně na míru nebo dřevěné schodiště.

Jako podklad pro výrobu může sloužit návrh architekta, obrázek z časopisu, náčrt od ruky, nebo jenom Vaše představa v hlavě a my už potom všechno navrhneme a vyrobíme sami tak, aby vše bylo plně funkční a bezproblémové. Pokud nemáte ani základní představu, pomůžeme vám sladit tvary, barvy i rozměry Vašeho interiéru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností s výrobou nábytku a neváháme tyto znalosti použít k tvorbě nových zakázek.

Pravidelně navštěvujeme české i zahraniční veletrhy našeho oboru, takže máme přehled o aktuálním vývoji v oblasti moderního bydlení, známe nové druhy kování a využíváme nové technologie a materiály. Velmi úzce spolupracujeme s dodavateli materiálů pro výrobu nábytku. Proto Vám můžeme ihned nabídnout všechny novinky na trhu včetně jejich předvedení.