FOTOGALERIE

Obývací pokoje

Kde jsou ty doby, kdy se obývací pokoje zavíraly na klíč a chodilo se do nich jen o svátcích. Dneska tvoří obytné centrum domácnosti, kde je koncentrován hlavní život rodiny. Proto musí splňovat mnoho požadavků - reprezentovat celý dům, umožnit zábavu a odpočinek, mít dostatek prostoru pro všechny, být přímo napojený na další obytné prostory a v neposlední řadě dobře vypadat.

Často bývá velký problém všechny požadavky dovést k dokonalosti. Tady má velkou výhodu nábytek na míru, který se může přizpůsobit všem tvarům místnosti, požadavkům na velikost sedačky nebo i na zařízení elektronikou, což koupený hotový nábytek nemůže splnit. V dnešní době je hlavním trendem v obýváku vzdušnost, jednoduchost a volný prostor. Proto se už upouští od zažitých rozměrných obývacích sestav, které obvykle zabíraly celou stěnu a zaplnily opticky celou místnost. Moderním obývákům vládnou čisté a rovné linie, rovnoměrné a regulovatelné osvětlení a elegantní kombinace barev navozující klid a pohodu.

Pokud pokoj bezprostředně navazuje na další místnosti nebo je s nimi přímo propojený, je dobré řešit vše jako jeden celek. Chybou je volba jedné firmy na vybavení kuchyně, druhé na zařízení obýváku, třetí na dodělání doplňků a atypických kusů. Jestliže už od začátku víme, že budeme potřebovat rozměrově i tvarově nestandardní nábytek, nebo máme jiné netradiční požadavky, je dobré vybrat firmu, která rozumí nejen kuchyním, ale i ostatnímu vybavení celého domu.

Jako firma dodáváme kompletní vybavení pro rodinné domy, proto je pro nás jednoduché vyrobit celý interiér a Vy se již nemusíte o nic dalšího starat. Vše bude vyrobeno a namontováno správně, přesně a hlavně pečlivě.