O NÁS

Jsme rodinná firma působící na trhu s nábytkem od roku 1996.

Naše rodina se věnuje práci se dřevem již třetí generaci. Založení naší firmy navazuje jak na dlouholetou  praxi s výrobou atypického nábytku v Dřevodíle Rousínov, tak na šestileté působení při výrobě zakázkového nábytku ve Vídni, kde jsme získali neocenitelné zkušenosti v oblasti nových materiálů, technologií a pracovních postupů, které nám pomohly prosadit se na trhu.

Už od začátku jsme se velice rychle přizpůsobovali módním trendům a požadavkům zákazníků, čímž jsme si zajistili pevné místo  mezi ostatními výrobci nábytku. Za velmi krátkou dobu jsme si vybudovali  rozsáhlou  klientelu  a  realizovali spoustu významných zakázek z nichž některé Vám nabízíme v obrazové dokumentaci.

Rozsah naší výroby je značně široký, zahrnuje nejen nábytek standardních tvarů  a rozměrů, ale zabýváme se i výrobou luxusního nábytku do rodinných domů, či realizací složitých atypů do prostředí hotelů, restaurací, barů nebo diskoték. Díky široké nabídce našich dodavatelů a  spolupracujících firem můžeme velmi pružně reagovat na Vaše speciální přání a požadavky i na potíže vzniklé při neobvyklých  řešeních interiéru  tak, abychom dospěli k našim hlavním cílům: kvalitní nábytek a spokojený zákazník