FOTOGALERIE

Recepce a bary

Recepce a bary jsou samostatným odvětvím designu. Jejich úkolem je zaujmout na první pohled, prezentovat a vytvořit perfektní první dojem. Proto se často volí tvarově i barevně zajímavé, netradiční řešení. Recepce by měla napovídat o charakteru budovy nebo firmy, ve které je umístěna. Noblesní recepce bude umístěna v luxusním hotelu, sterilní a chladná na lékařské klinice, stylová a decentní v knihovně a vesele barevná v mateřské školce.

Do recepčních pultů je možné zakomponovat firemní logo, použít firemní barvy nebo navázat na linie loga a firemních sloganů. Kvalitní a správně provedenou recepci lze považovat za účinnou reklamu.

U barových pultů volíme zajímavou přední stranu baru, naopak zápultí je zpravidla podřízeno přísným praktickým a hygienickým předpisům a zabudovaným technologiím. Když vyrábíme barové pulty do restaurací a diskoték, vybíráme také materiály odolné hygienické a snadno omyvatelné s nejdelší životností. Většinou také z bezpečnostních důvodů osazujeme pracovní desky se zaoblenými rohy.

Dobrý bar je základem každého podniku a my Vám ho pomůžeme realizovat.