SLUŽBY

V oblasti výroby nábytku poskytujeme plnou péči. Přijedeme k Vám, poradíme s rozmístěním nábytku, s maximálním využitím prostoru, designovým řešením a návazností na okolní prostor.

Vše si zaměříme a v případě potřeby navrhneme stavební úpravy. Poté zpracujeme návrh, cenovou nabídku a výkresovou dokumentaci včetně vizualizace. Nábytek vyrobíme a dodáme včetně všeho kování, kuchyňských spotřebičů, matrací do ložnic a jiného příslušenství. Dopravíme vše na místo určení a odborně namontujeme. Montáže vždy provádí naši kvalifikovaní zaměstnanci, kteří zakázku připravovali a znají všechny detaily a požadavky. Nikdy si nenajímáme montážníky z jiných firem. Po úspěšné kompletaci a doladění všech drobností dále poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Nenabízíme ale jenom služby spojené s výrobou nábytku. V případě potřeby provádíme také drobné elektromontážní, instalatérské, čalounické práce. Ve spolupráci s našimi dodavateli nabízíme sklenářské, malířské, zámečnické, kamenické a jiné práce. Tyto služby nabízíme jenom k vyrobenému nábytku a samostatně je neposkytujeme. Vše řešíme my (samozřejmě po domluvě s Vámi) a Vy se nemusíte zatěžovat zbytečnými problémy. Dohlížíme za Vás, aby veškeré práce byly provedeny řádně, včas a hlavně pečlivě.